Η κλήρωση Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου της Ά Αρκαδίας

0
169

Έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α’ Κατηγορίας. Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

1η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ
ΑΕΚ ΤΡ. -ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ. -ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΒΡΑΣΙΕΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΤΕΓΕΑ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.

2η Αγωνιστική
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΑΕΚ ΤΡ.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.

3η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΑΕΚ ΤΡ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΤΕΓΕΑ-ΒΡΑΣΙΕΣ

4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΕΚ ΤΡ.-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΤΕΓΕΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΒΡΑΣΙΕΣ

5η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ ΤΡ.
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΤΕΓΕΑ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

6η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.
ΑΕΚ ΤΡ.-ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΒΡΑΣΙΕΣ
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.

7η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΤΕΓΕΑ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.
ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΑΕΚ ΤΡ.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

8η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΤΕΓΕΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΒΡΑΣΙΕΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ

9η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΤΕΓΕΑ
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.
ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.
ΑΕΚ ΤΡ.-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

10η Αγωνιστική
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΤΕΓΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΑΕΚ ΤΡ.

11η Αγωνιστική
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΒΡΑΣΙΕΣ
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡ.-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.

12η Αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΦΑΛΑΙΣΙΑ
ΤΕΓΕΑ-ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.-ΑΕΚ ΤΡ.
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική
ΦΑΛΑΙΣΙΑ-ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ Β.
ΑΕΚ ΤΡ.-ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Τ.-ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓ.
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here