0
202

Ωρες διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης

Αττική
18.30-19.30 Υμηττός, Δάφνη, Νεα Σμύρνη, Παλαιό Φάληρο, Άγιος Δημήτριος, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Άλιμος , Ελληνικό, Καλλιθέα, Τζιτζιφιές , Χαροκόπου, Κουκάκι, Πετράλωνα, Καλαμάκι, Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη, Βάρη, Βάρκιζα
19.30-20.30 Ερυθραία, Εκάλη, Δροσιά, Διόνυσος, Αγιος Στέφανος, Άνοιξη, Κιούρκα, Καπανδρίτι, Κάλαμος, Ωρωπός, Οινόφυτα, Μενίδι, Θρακομακεδόνες, Βαρυμπόμπη, Λυκόβρυση, Νεα Ιωνία, Ηράκλειο, Πεύκη, Ριζούπολη, Μαρούσι, Μελίσσια, Κηφισιά
20.30-21.30 Μαραθώνας, Νεα Μάκρη, Ραφήνα, Πικέρμι, Παλλήνη, Γέρακας, Πεντέλη, Βριλήσσια, Γλυκά Νερά, Παιανία, Σπάτα, Λούτσα, Κορωπί, Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη, Κερατέα, Καλύβια, Λαύριο, Σούνιο, Ανάβυσσος, Λάγονήσι

Νομός Θεσσαλονίκης
18.30-19.30 Περιοχή ΤΙΤΑΝ, Ευαγγελισμός, Προφήτης, Νυμφόπετρα, Λαγκαδάς, Χρυσαυγή, Κολχικό, Δρακόντειο, Βιομηχ. Περιοχή Ασσήρου, Καβαλάρι, Αγ. Βασίλειος, Άγιος Αθανάσιος, Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου, Βραχιά, Βαθύλακος, Μεσημέρι, Καλλικράτεια, Καρδία, Χωριό Ειρήνης, Περιοχή Ρυσίου, Περιοχή Μίκρας, Τμήμα Περαίας, Ταγαράδες, Ραιδεστός, Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά, Ν. Επιβάτες, Βιομ. Περιοχή Θέρμης
19.30-20.30 Μελισσοχώρι, Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχός, Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί, Δριμός, Μελισσοχώρι, Ανατολικό, Μάλγαρα, Βραχιά, Άδενδρο, Γέφυρα, Ελαιούσα, Παρθένιο, Χαλκηδόνα, Μικ. Μοναστήρι, Πρόχωμα, Καστανάς, Ακροπόταμος, Τρίλοφος, Πλαγιάρι, Ν. Επιβάτες, Τμήμα Περαίας, Αγ. Τριάδα, Αγγελοχώρι, Ν. Μηχανιώνα, Περιοχή Σχολαρίου, Αρδευτικά Επανωμής, Ραιδεστός, Τμήμα Βιομηχ. Περιοχής Θέρμης, Σχολάρι, Λάκωμα, Ν.Γωνιά, Αγιος Παύλος, Περιοχή Τριλόφου, Περιοχή Επανωμής – Επανωμή, Αγχίαλος, Μεσήμβρια, Αγιονέρι, Ανθόφυτο, Μικρόκαμπος, Χαλάστρα
20.30-21.30 Κατσιμίδι, Μ. Μπότσαρη, Παπάφη, Παπαναστασίου,Δελφών , Κωνσταντινουπόλεως, Βασ. Όλγας, Ελευθέριο, Κορδελιό, Γιαννιτσών, 26ης Οκτωβρίου, περιοχή Ευόσμου, Αμπελόκηποι, Νεάπολη, Ευκαρπία, βιομηχανική περιοχή Θέρμης, Μαγνησία, Διαβατά, Νικόπολη, Σταυρούπολη, βιομηχανική περιοχή Ευκαρπίας, Δερβένι, Λαγυνά

Λοιπή Μακεδονία
18.30-19.30 Περιοχές των Νομών Κιλκίς, Πέλλας, Σερρών, Καβάλας, Ξάνθης, Ημαθίας, Χαλκιδικής, Κοζάνης, Δράμας και Πιερίας
19:30-20:30 Περιοχές των Νομών Κιλκίς, Πέλλας, Σερρών, Καβάλας, Ξάνθης, Ημαθίας, Χαλκιδικής, Κοζάνης, Δράμας και Πιερίας
20:30-21:30 Περιοχές των ως άνω Νομών καθώς και των Νομών Καστοριάς και Φλώρινας

Νομός Άρτας
18.30-19.30 Αννέζα, Καρλόβατος, Ράχη, Πολύδροσο, Ψαθοτόπι, Κορωνησία
19:30-20:30 Πέτα, Κομπότι, Μενίδι, Πράμαντα, Άγναντα, Βουλγαρέλι, Κωστακοί, Κιρκιζάτες, Πλησιοί, Γαβριά, Κεραμάτες
20:30-21:30 Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, Παναγιά, Θεσπρωτικό, Νικολίτσι, Ριζοβούνι, Παπαδάτες

Νομός Ιωαννίνων
18.30-19.30 Εθν. Οδός Ιωαννίνων-Ηγουμενίτσας, Δήμος Φιλιατών, Δήμος Σαγιάδας, Πεδινή, Αμπελειά, Επισκοπικό, Μανωλιάσσα
19:30-20:30 Ζαγοροχώρια – Πάπιγκο, Μπάφρα, Νεοκαισάρεια, Μπιζάνι, Λάκκα Σούλι, Τέροβο
20:30-21:30 Ελεούσα, Λαψίστα, Πετσάλι, Πρωτόπαππα, Ασφάκα, Περίβλεπτος, Κρανούλα

Νομός Αχαϊας 18.30-19.30 Άνω Καστρίτσι, Πλατάνι, Αραχωβίτικα, Ψαθόπυργος, Λέκκα, Κάτω Οβρυά, Μιντιλόγλι, Ροϊτικα, Βραχνέικα, Τσουκαλέικα
19:30-20:30 Μιτόπολι, Μαβαράκι, Τριταία, Σκιαδά, Σταυροδρόμι, Ερυμάνθεια, Βουπράσιο, Μανωλάδα, Βάρδα, Λάππα, Μετόχι, Καλογριά, Μποντέϊκα, Παραλία, Ροίτικα, Τσαούση
20:30-21:30 Οβρυά, Θέα, Καλλιθέα, Κουρλαμπά, Λιμνοχώρι, Συχαινά, Πανεπιστήμιο, Ρίο, Βερναρδέϊκα

Νομός Κορινθίας 18.30-19.30 Περιοχή Νεμέας, περιοχή Χιλιομοδίου, περιοχή Σοφικού
19:30-20:30 Περιοχή Κινέτας, Σχίνος
20:30-21:30 Περιοχή Βοχαϊκού, περιοχή Ξυλοκέριζας, περιοχή Ισθμού

Νομός Αργολίδας 18.30-19.30 Ήρεια, Δρέπανο, Βιβάρι, Κάντια, Καρνεζέϊκα, Μαλανδρένι, Σχινοχώρι, Λύρκεια, Αλέα, Σκοτεινή, Ανύφι, Πουλακίδα, Μάνεσι, Μηδέα, τμήμα Βόρειου Άργους, Πορτοχέλι, Κρανίδι, Βερβερόντα
19:30-20:30 Κουτσοπόδι, Τραχειά, Κοιλάδα, Σαλαντί, Δίδυμα, Φούρνοι, Καρναζέϊκα, Κόστα, Άγιος Αιμιλιανός, βόρειες Σπέτσες, Θερμησία, Ύδρα
20:30-21:30 Αίγινα, Άγιοι Απόστολοι, Καλλονή, Σκαπέτι, Δρυόπη, Άνω Φανάρι, Καρατζά, Επίδαυρος, Λυγουριό

Νομός Μεσσηνίας 18.30-19.30 Μεσσήνη, Μπούκα, Δ. Αριστομένους,
19:30-20:30 Περιοχή εκατέρωθεν οδού Καλαμάτας-Μελιγαλά, αν
τλιοστάσιο Καλαμάτας
20:30-21:30
Περιοχή βόρειας Μεσσηνίας, Μελιγαλάς

Νομός Μαγνησίας 18.30-19.30 Τμήμα πόλεως Βόλου, Αγ. Παρασκευή, Χιλιαδού, παραλιακό Πήλιο ως Καλά Νερά, ορεινό Πήλιο, παραλία Αλμυρού και βιομηχανική περιοχή, Στεφανοβίκειο
19:30-20:30 Αγιος Γεώργιος, Αερινό, Λαύκος, Αργαλαστή, Μηλιές, Νεοχώρι, Τσαγκαράδα, τμήμα Σκιάθου, Μηλίνα, Τρίκερι, άνω Βόλος, Πορταριά, Μακρυνίτσα, τμήμα πόλεως του Αλμυρού, Μελισσιάτικα
20:30-21:30

Νομός Φθιώτιδας 18.30-19.30 Τμήμα πόλεως Αταλάντης, συνοικίες περιφερειακά της Λαμίας,

Νομός Λάρισας 18.30-19.30 Συνοικίες περιφερειακά της πόλεως της Λάρισας

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here