Το Καφενείο της Μεγαλόπολης δημοσιεύει τα ονόματα όλων των υποψηφίων των τοπικών κοινοτήτων  της Μεγαλόπολης που ρίχνονται στη μάχη των εκλογών την Κυριακή 26 Μαΐου 2019 στον δήμο

Να υπενθυμίσουμε ότι με βάση τον «Κλεισθένη», η κατάρτιση των δημοτικών συνδυασμών καθώς και η εκλογή των οργάνων της δημοτικής αποκέντρωσης, διαχωρίζονται πλήρως. Δηλαδή, ενώ με τον «Καλλικράτη» κάθε συνδυασμός έπρεπε να περιλαμβάνει στην δήλωση κατάρτισης του, τον υποψήφιο δήμαρχο καθώς και τους υποψήφιους για το Δ.Σ. και τα όργανα των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων, με τον «Κλεισθένη», η δήλωση κατάρτισης του δημοτικού συνδυασμού δεν περιλαμβάνει τους υποψήφιους πρόεδρους και συμβούλους των Κοινοτήτων. Έτσι, η εκλογή στις Κοινότητες γίνεται πλέον με ξεχωριστό ψηφοδέλτιο από αυτό του δημάρχου και σε χωριστή κάλπη.

δείτε όλα τα ονόματα από την επίσημη ανακήρυξη από το Πρωτοδικείο:

                  Εκλογική Περιφέρεια Γόρτυνος

              1)   Κοινότητα Ατσιχόλου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

                          2.   ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

              2)   Κοινότητα  Μάραθα

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

              3)   Κοινότητα Ζώνης

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          2.   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

              4)   Κοινότητα Καριταίνης

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

                          2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                           3. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

              5)   Κοινότητα Κατσίμπαλη

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

                          2.   ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

              6)   Κοινότητα Κουρουνιού

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                          2.   ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

              7)   Κοινότητα Κυπαρισσίων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          2.   ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              8)   Κοινότητα  Κοτυλίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

                          2.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

              9)   Κοινότητα Μαυριών

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          2.   ΔΡΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          3.   ΣΕΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

              10) Κοινότητα  Σαρακινίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                          2.   ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

            Εκλογική Περιφέρεια Μεγαλόπολης

              1)   Κοινότητα  Ανθοχωρίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

              2)   Κοινότητα  Ανω Καρυών

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

                          2. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

                          3.   ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

              3)   Κοινότητα  Βάγγου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

              4)   Κοινότητα  Βάστα

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

                          2.   ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              5)   Κοινότητα  Γεφύρας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              6)   Κοινότητα Θωκνίας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

              7)   Κοινότητα  Ίσαρη

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          2.   ΤΙΤΣΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

              8)   Κοινότητα  Ισώματος Καρυών

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              9)   Κοινότητα  Καράτουλα

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΜΠΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              10)   Κοινότητα  Καστανοχωρίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

              11)   Κοινότητα  Κάτω Καρυών

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

              12)    Κοινότητα Λυκαίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΟΡΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

                          2.   ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

              13)    Κοινότητα Λυκοσούρας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                                1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                                2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

              14)    Κοινότητα  Λυκοχίων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

              15)    Κοινότητα  Μακρυσίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          2.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          3.   ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

              16)    Κοινότητα  Μαλλωτών

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ      

                          2.   ΔΟΥΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                          3.   ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

              17)    Κοινότητα Μαραθούσσης

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι :

  1. ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΜΠΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

              18)    Κοινότητα  Μεγαλοπόλεως

1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΑΡΧΗ» στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

           1.   ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                         2.  ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

                          3.   ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                          4.   ΜΑΘΕ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ

                          5.   ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

                          6.   ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          7.   ΠΑΝΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          8.   ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.   Το συνδυασμό με το όνομα  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

                     1.   ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ‑ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

                          2.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          3.   ΒΙΤΣΑΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          4.   ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

                          5.   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          6.   ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

                          7.   ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          8.   ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.   Το συνδυασμό με το όνομα  «ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ» στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

  1.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          2.   ΚΛΟΥΚΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΝΗ

                          3.   ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

                          4.   ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

                          5.   ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

                          6.   ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          7.   ΜΠΕΡΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                          8.   ΜΠΙΛΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

                          9.   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

                          10. ΡΟΥΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

                          11. ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

             19)    Κοινότητα  Νέας Εκκλησούλας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΡΕΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

              20)    Κοινότητα  Νεοχωρίου Λυκοσούρας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

              21)    Κοινότητα  Παραδεισίων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

              22)    Κοινότητα Περιβολίων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΒΑΖΙΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                          2.   ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          3.   ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

             23)    Κοινότητα  Πλάκας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

              24)    Κοινότητα  Ραψομμάτη

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
  3. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4.  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

              25)     Κοινότητα  Σουλίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

                          5.   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

              26)     Κοινότητα  Σούλου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

                          2.   ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

              27)   Κοινότητα  Τριλόφου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

                          3.   ΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

              28)    Κοινότητα Τριποτάμου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

              29)     Κοινότητα Χιράδων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

                          2.   ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

              30)   Κοινότητα  Χράνων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          2.   ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

                          3.   ΣΙΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

              31)    Κοινότητα Χωρέμη

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          2.   ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          3.   ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

            Εκλογική Περιφέρεια Φαλαισίας

              1)   Κοινότητα Ακόβου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

                          2.   ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

              2)   Κοινότητα  Αναβρυτού

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΑΝΝΑ ΠΟΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

                          2.   ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

              3)   Κοινότητα  Ανεμοδουρίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

                          2.   ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

              4)   Κοινότητα Βελιγοστής

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

            5)   Κοινότητα  Βουτσαρά

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

              6)   Κοινότητα Γιανναίων

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ      

              7)   Κοινότητα  Γραικού

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΓΙΩΓΓΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΓΙΩΓΓΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          3.   ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

              8)   Κοινότητα  Δυρραχίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

              9)   Κοινότητα  Ελληνίτσης

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

             10)    Κοινότητα Καμάρας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
  4. ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

              11)     Κοινότητα Λεονταρίου

1. Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

                          1.  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

                          2.   ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

                          3.   ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                          4.   ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

                          5.   ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. Το συνδυασμό με το όνομα: «ΛΟΝΤΑΡΙ» στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

                          1.  ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                          2.   ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          3.   ΚΑΛΕΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

                          4.   ΚΡΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                          5.   ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                          6.   ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ‑ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

           12)    Κοινότητα  Λεπτινίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

         13)    Κοινότητα  Νεοχωρίου Φαλαισίας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          2.   ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

         14)    Κοινότητα  Πετρίνας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΖΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

         15)    Κοινότητα  Ποταμιάς

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ

         16)    Κοινότητα  Ρουτσίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

         17)    Κοινότητα  Σκορτσινού

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                          2.   ΡΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

              18)    Κοινότητα Σουλαρίου

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

                          1.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                          2.   ΝΤΕΡΒΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

              19)    Κοινότητα Τουρκολέκα

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

              20)    Κοινότητα  Φαλαισίας

                          Με ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ οι κάτωθι υποψήφιοι πρόεδροι  κοινότητας, ήτοι:

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Παρακαλώ αφήστε το σχόλιο σας
Please enter your name here