ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ¨ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ¨ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ

0
295

Συμπολίτισσες, συμπολίτες,

Ξεκινήσαμε με το σταυρό στο χέρι, πορευτήκαμε με το σταυρό στην πλάτη μέχρι σήμερα, που με υπέρτατη τιμή και υπερηφάνεια ανακοινώνουμε το ψηφοδέλτιό μας για τον Δήμο Μεγαλόπολης.

Ένα ψηφοδέλτιο που απαρτίζεται από ανθρώπους με ήθος, με ένα και μοναδικό κοινό χαρακτηριστικό την ειλικρινή μας επιθυμία, να βάλουμε πλάτη να αλλάξουμε τα κακώς κείμενα και να ξεφύγουμε από όλα αυτά που μας κρατάνε πίσω, δεκαετίες τώρα.

Δεν θα μιλήσουμε ούτε «για καθαρά χέρια», ούτε για «μακριά χέρια» θα συνεχίσουμε να υπερασπιζόμαστε το ύψιστο δικαίωμά μας να έχουμε ουσιαστική, παραγωγική και δίκαιη δημοτική διοίκηση

Γιατί το αύριο επιβάλλεται να είναι καλλίτερο από το σήμερα

Γιαυτό ξέρουμε, πως θα είμαστε όλοι μαζί σε τούτο τον αγώνα Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ για την Μεγαλόπολη θα είναι διαφορετική, και ανατρεπτικά καλλίτερη από το παρελθόν

Το χθες δεν είναι δικό μας για να το διοεθώσουμε, αλλά το αύριο είναι δικό μας για να το κερδίσουμε ή να το χάσουμε.
Λύντον Τζόνσον, 1908 – 1973, Αμερικανός πρόεδρος [1963-1968]

———————————————————————-

Συνδυασμός με το όνομα Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ και με έμβλημα , που περιλαμβάνει τον υποψήφιο δήμαρχο και τους υποψήφιους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους, σύμφωνα με τα παρακάτω:
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Μεγαλόπολης)

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Γόρτυνος
ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΥΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μεγαλόπολης
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΙΛΙΑΜ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΙΜΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΒΕΛΑ – ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΝΙΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΛΙΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΠΕΛΔΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΧΤΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΤΖΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΦΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΙΚΑΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φαλαισίας
ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΓΚΟΥΜΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΦΑΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΦΕΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ακόβου
ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αναβρυτού
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ τουΛΕΩΝΙΔΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ανεμοδουρίου
ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ανθοχωρίου
ΧΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Άνω Καρυών
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ατσιχόλου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βάγγου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βάστα
ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βελιγοστής
ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βλαχόρραπτη – Μάραθα

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βουτσαρά
ΝΤΕΡΒΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Γέφυρας
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΤΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Γιανναίων
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Γραικού

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δυρραχίου
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ελληνίτσης

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ζώνης
ΤΣΟΥΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Θωκνίας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ίσαρη
ΝΤΟΥΝΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ισώματος Καρυών
ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καμάρας
ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ του ΗΡΑΚΛΗ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καράτουλα

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καρίταινας
ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΦΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστανοχωρίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κατσίμπαλη

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Καρυών
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κουρουνιού
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κυπαρισσίων

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κωτιλίου
ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λεπτινίου
ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λυκαίου
ΖΕΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λυκόσουρας
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λυκοχίων
ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μακρυσίου
ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαλλωτών
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαραθούσσας
ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαυριών
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νέας Εκκλησούλας
ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Λυκοσούρας

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Φαλαισίας
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παραδεισίων
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Περιβολίων
ΔΑΦΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πετρίνας
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ποταμιάς
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραψομμάτη
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ρουτσίου
ΚΟΥΡΕΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σαρακινίου
ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σκορτσινού
ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σουλαρίου
ΒΙΤΙΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σουλίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σούλου
ΔΟΥΛΗΓΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τουρκολέκα
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τριλόφου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τριποτάμου
ΒΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Φαλαισίας
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χιράδων
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χράνων

ΣΑΡΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΙΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χωρέμη
ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here