ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ¨ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ¨ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

0
322

Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο με τίτλο ¨Δημοτική Ενότητα¨ του υποψηφίου Δήμαρχου Μεγαλόπολης Διονύσιου Παπαδόπουλου. Τα ονόματα που απαρτίζουν τον κεντρικό κορμό του ψηφοδελτίου και τα τοπικά, έχουν ως εξής:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ.

Ι.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

 

Α.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΟΣ

1. ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνος),

2. ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνος),

3. ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνος),

4. ΤΟΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνος).

 

Β.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),
  2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΣΙΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),
  3. ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),
  4. ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),
  5. ΔΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης) ,
  6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),
  7. ΔΟΥΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρεια Μεγαλόπολης),
  8. ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

9. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης)

10. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

12. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

13. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

14. ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης ),

15. ΛΑΓΟΥΔΗ-ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

16. ΛΕΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

17. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

18. ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

19. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

20. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

21. ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης ),

22. ΜΠΕΡΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης ),

23. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

24. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

25. ΠΑΝΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

26. ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

27. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

28. ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΠΑΚΙΑΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

29. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

30. ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

31. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

32. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης),

33. ΧΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης).

 

 

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΙΣΙΑΣ

 

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

2. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

4. ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

5. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ-ΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

7. ΡΟΥΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

8. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

9. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ( υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

10. ΣΥΚΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

11. ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Φαλαισίας),

12. ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μεγαλόπολης).

 

ΙΙ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

Α.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης),
  2. ΛΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης),
  3. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης),
  4. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης),
  5. ΠΕΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης),
  6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ ΤΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης).

 

 

ΙΙΙ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

& ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

Α.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΟΒΟΥ

1.ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ακόβου),

2.ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ακόβου),

 

Β.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΟΥ

1.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άναβρυτου).

 

Γ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΙΟΥ

1.ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άνεμοδουρίου),

2.ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άνεμοδουρίου).

 

Δ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ

———————————

 

Ε.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΡΥΩΝ

———————————

 

ΣΤ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΧΟΛΟΥ

1.ΛΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άτσίχολου),

2.ΛΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άτσίχολου).

 

 

Ζ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΓΓΟΥ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάγγου),

2.ΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάγγου).

 

Η.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΤΑ

1.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάστα),

2.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάστα),

 

Θ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΙΓΟΣΤΗΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βελιγοστής),

2. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βελιγοστής),

 

Ι.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΣΑΡΑ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βουτσαρα),

2. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βουτσαρα).

 

ΙΑ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΦΥΡΑΣ

1. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γέφυρας).

2. ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γέδυρας).

 

 

ΙΒ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΝΝΑΙΩΝ

1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γιανναίων),

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γιανναίων).

 

ΙΓ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΙΚΟΥ

1. ΓΙΩΓΓΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γραικού).

 

ΙΔ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΥΡΡΑΧΙΟΥ

1.ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δυρραχίου),

2.ΜΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δυρραχίου).

 

ΙΕ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΤΣΑΣ

1.ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ελληνίτσας),

 

ΙΣΤ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ

1. ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ζώνης),

2. ΤΣΙΧΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ζώνης).

 

ΙΖ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΩΚΝΙΑΣ

1.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θωκνίας).

 

 

ΙΗ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΑΡΗ

1.ΚΑΛΟΒΥΡΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ισαρη),

2.ΝΤΟΡΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ισαρη).

 

ΙΘ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΩΜΑ ΚΑΡΥΩΝ

1.ΛΕΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ισώματος Καρυών).

 

Κ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΑΣ

1. ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καμάρας),

2. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καμάρας).

 

ΚΑ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

1.ΜΠΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καράτουλα),

 

ΚΒ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΤΑΙΝΑΣ

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Καρύταινας),

2.ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Καρύταινας),

3.ΜΠΟΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Καρύταινας),

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Καρύταινας).

 

ΚΓ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΟΧΩΡΙΟΥ

1.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καστανοχωρίου),

2. ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καστανοχωρίου).

 

 

ΚΔ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑΛΗ

1.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κατσίμπαλη),

2.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κατσίμπαλη).

 

ΚΕ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΡΥΩΝ

1.ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κάτω Καρυών),

2.ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κάτω Καρυών).

 

ΚΣΤ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΥΛΙΟΥ

1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κοτυλίου),

2.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κοτυλίου).

 

ΚΖ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΡΟΥΝΙΟΥ

1.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κουρουνιού),

2.ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κουρουνιού).

 

ΚΗ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΩΝ

1.ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κυπαρισσίων).

2.ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κυπαρισσίων).

 

 

ΚΘ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου),

2.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου),

3.ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου),

4.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιο μέλος συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου).

 

Λ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΠΤΙΝΙΟΥ

1.ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λεπτινίου).

2.ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λεπτινίου).

 

ΛΑ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΑΙΟΥ

1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκαίου),

2.ΚΟΡΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκαίου).

 

ΛΒ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΣΟΥΡΑΣ

1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκόσουρας).

ΛΓ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΧΙΩΝ

1.ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκοχίων).

 

ΛΔ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΣΙΟΥ

 

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΤΣΕΤΣΚΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μακρυσίου),

 

ΛΕ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΛΩΤΑ

1. ΜΠΕΛΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαλλωτά)

2. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαλλωτά).

 

ΛΣΤ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥ

1.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαράθου),

2.ΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαράθου).

 

ΛΖ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥΣΣΑΣ

1. ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαραθούσας).

 

ΛΗ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΙΩΝ

1.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαυριών),

2. ΡΕΜΠΗ ΚΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαυριών).

 

ΛΘ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΕΚΚΛΗΣΟΥΛΑΣ

1.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νέας Εκκλησούλας),

2.ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νέας Εκκλησούλας).

 

 

Μ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

1.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου),

2.ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, , (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου).

 

ΜΑ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΛΥΚΟΣΟΥΡΑΣ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Λυκοσούρας).

 

ΜΒ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΩΝ

1 .ΓΚΟΒΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παραδεισίων).

2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παραδεισίων).

 

ΜΓ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Περιβολίων).

ΜΔ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑΣ

  1. ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πετρίνας).

 

ΜΕ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΚΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πλάκας),
  2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ,(υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πλάκας).

ΜΣΤ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

  1. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ποταμιάς).

 

ΜΖ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΨΟΜΜΑΤΙΟΥ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ραψομματίου),
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ραψομματίου).

 

ΜΗ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΤΣΙΟΥ

1. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, (υποψήφια εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ρουτσίου).

 

ΜΘ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΙΝΙΟΥ

  1. ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σαρακινίου),
  2. ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σαρακινίου).

 

Ν.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΡΤΣΙΝΟΥ

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σκορτσινού).
  2. ΡΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σκορτσινού).

 

ΝΑ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΑΡΙΟΥ

  1. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλαρίου),
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλαρίου).

 

ΝΒ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΙΟΥ

  1. ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλίου),
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλίου).

 

ΝΓ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σούλου),
  2. ΔΟΥΛΗΓΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σούλου).

 

ΝΔ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΡΚΟΛΕΚΑ

——————————————

 

ΝΕ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τρίλοφου).

2.ΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τρίλοφου).

 

ΝΣΤ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  1. ΔΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τριποτάμου),
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τριποτάμου).

 

ΝΖ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΛΑΙΣΙΑΣ

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Φαλαισίας),
  2. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Φαλαισίας),

 

ΝΗ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΡΑΔΩΝ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χιραδων).

 

 

 

ΝΘ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΑΝΩΝ

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χράνων),
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, (υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χράνων).

 

Ξ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΕΜΙΟΥ

—————————————————-

 

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here