ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ¨ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ¨ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΠΟΥΡΑ

0
300

Η Δημοκρατική Συνεργασία με επικεφαλής το νυν και υποψήφιο Δήμαρχο Παναγιώτη Μπούρα , εχθές 27 Απριλίου κατέθεσε τον ανεξάρτητο συνδιασμό της .
Ευχαριστούμε τόσο τους παλιούς συνεργάτες της παράταξής μας όσο και τους πάρα πολλούς νέους που δυναμώνουν ουσιαστικά τον συνδιασμό μας και πιστεύουμε ότι για άλλη μια φορά θα τύχουμε της εμπιστοσύνης των συμπολιτών μας.
Είμαστε αποφασισμένοι με πλήρη γνώση , ισχυρή θέληση και με πνεύμα συννενόησης συνεργασίας και αλληλεγγύης να ολοκληρώσουμε το τεράστιο έργο που έχουμε σχεδιάσει και υλοποιούμε ήδη .

Εκλογική Περιφέρεια Γόρτυνος

1. Γιαννακούρα Μαρίνα του Νικολάου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος)

2. Μάντης Νικόλαος του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος)

3. Παπαδημητρίου Παναγιώτης του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος)

4. Τσουμπλέκας Ευάγγελος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος)

Εκλογική Περιφέρεια Μεγαλόπολης

1. Αγγελόπουλος Αγγελής του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

2. Αθανασοπούλου Φωτεινή του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

3. Αλεξόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

4. Αποστολοπούλου-Πρεκετέ Χριστίνα του Γεωργίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

5. Γαλάνη Δέσποινα του Νικολάου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

6. Γιαννακόπουλος Σταύρος του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

7. Δημόπουλος Χρήστος του Νικήτα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

8. Δράκος Κανέλλος του Λεωνίδα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

9. Ζαχαρόπουλος Αλέξανδρος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

10. Ζενέτος Δημήτριος του Ευθυμίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

11. Καλαϊτζής Γεώργιος του Αλέξανδρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

12. Καλογερόπουλος Θεοφάνης του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

13. Καρτσώνη Δήμητρα του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

14. Κλουκίνας Γεώργιος του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

15. Κουμουνδούρος Χρήστος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

16. Κουρουνιώτης Βασίλειος του Χαράλαμπου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

17. Κούτσουρας Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

18. Λαδάς Χρυσοβαλάντης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

19. Λακιώτης Ευάγγελος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

20. Λύγουρη-Βαλκανά Ειρήνη του Παναγιώτη (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

21. Λώλου-Παγανού Θεοδώρα του Χαράλαμπου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

22. Μαντζιώρης Λάμπρος του Μιχαήλ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

23. Μαρκολέφας Ιωάννης του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

24. Μιχόπουλος Ηλίας του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

25. Μπάζιος Δημήτριος του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

26. Μπελιάς Νικόλαος του Ανδρέα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

27. Μπιλίσης Γεώργιος του Αποστόλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

28. Πριλίγκου Βασιλική του Ιωάννη (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

29. Σιέμπος Δημήτριος του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

30. Σγουράκης Γεώργιος του Νικήτα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

31. Σμυρνής Θεόδωρος του Σωτηρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

32. Συντέτος Ιωάννης του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

33. Τσολιά-Μπελόκα Μυρσίνη του Βασιλείου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

34. Χαϊνά-Κωτσοπούλου Βασιλική του Αντωνίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

35. Firica-Στράγκα Mariana του Marin (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης)

Εκλογική Περιφέρεια Φαλαισίας

1. Βαρουτάς Γεώργιος του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

2. Γκρίτζαλης Νικήτας του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

3. Κανέλλος Βασίλειος του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

4. Καρατζαφέρης Φώτιος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

5. Κάτσος Παναγιώτης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

6. Κερκεμέζος Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

7. Μίχος Παναγιώτης του Σωτηρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

8. Μωρόγιαννη Ζωϊτσα του Γεωργίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

9. Τσέκερης Γρηγόριος του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας)

Δημοτική Κοινότητα Μεγαλόπολης

1. Γεωργαντάς Βασίλειος του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

2. Δρακόπουλος Ιωάννης του Παντελή (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

3. Κουρέτα Μαρία του Δημητρίου (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

4. Μαχαίρας Παναγιώτης του Νικήτα (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

5. Τζεβελέκος Σπύρος του Φωτίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

6. Τσίρμπα Πολύμνια (Λίνα) του Εμμανουήλ (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης)

Τοπική Κοινότητα Ακόβου

1. Σπανός Παναγιώτης του Στυλιανού (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ακόβου)

2. Τζούβελης Γεώργιος του Αθανασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ακόβου)

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτού

1. Θεοδωρόπουλος Γεώργιος του Φωτίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αναβρυτού)

2. Τριάντος Θεόδωρος του Νικολάου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αναβρυτού)

Τοπική Κοινότητα Ανεμοδουρίου

1. Ζαμάνης Αθανάσιος του Αναστασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ανεμοδουρίου)
2. Παπαδόπουλος Ηλίας του Γεωργίου(Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ανεμοδουρίου)

Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου

1. Σαραντόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ανθοχωρίου)

Τοπική Κοινότητα Άνω Καρυών

1. Καραγιάννης Πέτρος του Βασιλείου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Άνω Καρυών)

Τοπική Κοινότητα Ατσιχόλου

1. Θεοχάρης Χρήστος του Χαράλαμπου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ατσιχόλου)

2. Παναγόπουλος Γεώργιος του Αναστασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ατσιχόλου)

Τοπική Κοινότητα Βάστα

1. Αλεξόπουλος Νικόλαος του Σωτηρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάστα)

2. Κατσιώλη Γεωργία του Ιωάννη (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βάστα)

Τοπική Κοινότητα Βελιγοστής

1. Αλεβίζος Ευάγγελος του Σπύρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βελιγοστής)

2. Ξενοκτιστάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βελιγοστής)

Τοπική Κοινότητα Βουτσαρά

1. Καπερώνης Δημήτριος του Αναστασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βουτσαρά)

Τοπικής Κοινότητας Γέφυρας

1. Παρασκευόπουλος Λεωνίδας του Δημητρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γέφυρας)

Τοπική Κοινότητα Γιανναίων

1. Μπαλίκος Κωνσταντίνος του Δημητρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γιανναίων)

Τοπική Κοινότητα Γραικού

1. Χρονοπούλου Βασιλική του Ηλία (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Γραικού)

Τοπική Κοινότητα Δυρραχίου

1. Θεοδωρόπουλος Νικήτας του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δυρραχίου)

Τοπική Κοινότητα Ελληνίτσας

1. Ζαφειριάδης Σταύρος του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ελληνίτσας)

2. Καρτσώνη Παρασκευή του Ιωάννη (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ελληνίτσας)

Τοπική Κοινότητα Ζώνης

1. Αργυρόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ζώνης)

2. Καραλέκας Ιωάννης του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ζώνης)

Τοπική Κοινότητα Θωκνίας

1. Δόξα-Σχιστού Κυριακούλα του Παύλου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θωκνίας)

2. Τσαγκάνη Διαμάντω του Γεωργίου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θωκνίας)

Τοπική Κοινότητα Ίσαρη

1. Κερασιώτης Νικόλαος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ίσαρη)

2. Τσουτσουμπρής Παναγιώτης του Αντωνίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ίσαρη)

Τοπική Κοινότητα Ισιώματος Καρυών

1. Κονταξής Αθανάσιος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ισώματος Καρυών)

2. Παπαηλιού Βασίλειος του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ισώματος Καρυών)

Τοπική Κοινότητα Καμάρας

1. Μπουζιάνης Γρηγόριος του Βασιλείου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καμάρας)

2. Μπούρας Θεόδωρος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καμάρας)

Τοπική Κοινότητα Καράτουλα

1. Παναγούλια Σταυρούλα του Αντωνίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καράτουλα)

2. Σταυρόπουλος Γεώργιος του Σωτηρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καράτουλα)

Τοπική Κοινότητα Καρίταινας

1. Κατσιρούμπα Μαρία του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καρίταινας)

2. Κοκολιάς Γεώργιος του Ηλία (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καρίταινας)

3. Παπαναστασίου Γεωργία του Βασιλείου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καρίταινας)

Τοπική Κοινότητα Καστανοχωρίου

1. Χρηστέας Αθανάσιος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καστανοχωρίου)

Τοπική Κοινότητα Κατσίμπαλη

1. Κωττάκης Σταμάτης του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κατσίμπαλη)

2. Λαμπροπούλου Αθανασία του Γεωργίου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κατσίμπαλη)

Τοπική Κοινότητα Κάτω Καρυών

1. Γκίκας Παναγιώτης του Στεφάνου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κάτω Καρυών)

Τοπική Κοινότητα Κουρουνιού

1. Κόκκοτα Δήμητρα του Γεωργίου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κουρουνιού)

2. Κοντοέ Παναγιώτα του Βασιλείου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κουρουνιού)

Τοπική Κοινότητα Κυπαρισσίων

1. Τσουμπλέκα Ελένη του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κυπαρισσίων)

Τοπική Κοινότητα Κωτιλίου

1. Δούμουρας Παναγιώτης του Αργυρίου Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κωτιλίου)

2. Μαντζιώρης Δημήτριος του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κωτιλίου)

Τοπική Κοινότητα Λεονταρίου

1. Μακρόπουλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου)

2. Νικολακόπουλος Θεόδωρος του Δημητρίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου)

3. Παπαγγελή Καλλιόπη του Εμμανουήλ (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου)

4. Τσάκαλης Δημήτριος του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λεονταρίου)

Τοπική Κοινότητα Λυκαίου

1. Συρεγγέλας Γεώργιος του Χρήστου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκαίου)

2. Χασομέρης Γεώργιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκαίου)

Τοπική Κοινότητα Λυκόσουρας

1. Καρελάς Γεώργιος του Χρήστου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκόσουρας)

2. Μανούσος Αναστάσιος του Πέτρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκόσουρας)

Τοπική Κοινότητα Λυκοχίων

1. Μαρκολέφα Αντωνία του Αριστείδη (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκοχίων)

2. Μπουγιούκος Ιωάννης του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυκοχίων)

Τοπική Κοινότητα Μακρυσίου

1. Πριλίγκος Δημήτριος του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μακρυσίου)

Τοπική Κοινότητα Μαλλωτών

1. Κεντιστός Σπύρος του Πέτρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαλλωτών)

Τοπική Κοινότητα Μαραθούσας

1. Μπελιάς Ιωάννης του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαραθούσας)

Τοπική Κοινότητα Μαράθων

1. Σαφλαγιούρας Δημήτριος του Αθανασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαράθων)

Τοπική Κοινότητα Μαυριών

1. Σέμπος Χρήστος του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαυριών)

Τοπική Κοινότητα Νέας Εκκλησούλας

1. Ζαχαρόπουλος Αναστάσιος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νέας Εκκλησούλας)

2. Παντελής Ηλίας του Παντελή (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νέας Εκκλησούλας)

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Λυκόσουρας

1. Παναγιωτόπουλος Θεόδωρος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Λυκόσουρας)

2. Φωτοπούλου Παναγιώτα του Ηλία (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Λυκόσουρας)

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Φαλαισίας

1. Κακαβάς Νικήτας του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Φαλαισίας)

2. Κάτσος Χρήστος του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Φαλαισίας)

Τοπική Κοινότητα Παραδεισίων

1. Αρβανίτης Χρήστος του Αποστόλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παραδεισίων)

2. Μιχαλόπουλος Γεώργιος του Αποστόλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παραδεισίων)

Τοπική Κοινότητα Περιβολίων

1. Γκουγκούσης Κανέλλος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Περιβολίων)

2. Καλογερόπουλος Δημοσθένης του Πέτρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Περιβολίων)

Τοπική Κοινότητα Πετρίνας

1. Διαμαντόπουλος Γεώργιος του Χρήστου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πετρίνας)

2. Μίχος Κωνσταντίνος του Σωτηρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πετρίνας)

Τοπική Κοινότητα Πλάκας

1. Λάγιος Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πλάκας)

Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς

1. Καλαντζής Φώτης του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ποταμιάς)

2. Πετροπούλου Ιωάννα του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ποταμιάς)

Τοπική Κοινότητα Ραψομμάτη

1. Χάβαρης Δημήτριος του Θεοδώρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ραψομμάτη)

Τοπική Κοινότητα Ρουτσίου

1. Γιαννατσούλιας Πέτρος του Σπύρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ρουτσίου)

Τοπική Κοινότητα Σαρακινίου

1. Μανωλόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σαρακινίου)

Τοπική Κοινότητα Σκορτσινού

1. Δημόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σκορτσινού)

2. Μεκλής Ευάγγελος του Σωτηρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σκορτσινού)

Τοπική Κοινότητα Σουλαρίου

1. Αποστολόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλαρίου)

2. Παπαχρήστου Βασιλική του Σταύρου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλαρίου)

Τοπική Κοινότητα Σουλίου

1. Γιαννακόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλίου)

2. Μιχαλοπούλου Κωνσταντίνα του Δημητρίου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σουλίου)

Τοπική Κοινότητα Σούλου

1. Καρβέλας Βασίλειος του Αποστόλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σούλου)

2. Καρδάσης Δημήτριος του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σούλου)

Τοπική Κοινότητα Τουρκολέκα

1. Πετρόπουλος Ηλίας του Αναστασίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τουρκολέκα)

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

1. Βρεττός Βασίλειος του Νικολάου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τριλόφου)

2. Γκιώνη Δήμητρα του Νικολάου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τριλόφου)

Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου

1. Χριστοπούλου Χριστίνα του Μιχαήλ (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Τριπόταμου)

Τοπική Κοινότητα Φαλαισίας

1. Γιαννακόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Φαλαισίας)

2. Λάζαρης Ιωάννης του Νικήτα (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Φαλαισίας)

Τοπική Κοινότητα Χιράδων

1. Αθανασόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χιράδων)

2. Γεωργανάς Περικλής του Αριστοτέλη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χιράδων)

Τοπική Κοινότητα Χράνων

1. Γεωργακόπουλος Νικόλαος του Σταύρου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χράνων)

2. Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χράνων)

Τοπικής Κοινότητας Χωρέμη

1. Γιαννόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χωρέμη)

2. Κουκουλάς Χρήστος του Ιωάννη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χωρέμη)

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here