Το ψηφοδέλτιο του Σπύρου Τσιριγώτη

0
2175

Συνδημότισσες και συνδημότες, φίλες και φίλοι του Δήμου Μεγαλόπολης,

Με αφορμή τις  δηλώσεις κατάρτισης συνδυασμών υποψήφιων Δημάρχων και Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Μεγαλόπολης  στο πρωτοδικείο Τρίπολης, η «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» με επικεφαλής τον Σπύρο Τσιριγώτη, προχωρά στην ανακοίνωση των υποψηφίων δημοτικών  συμβούλων που στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο νίκης. 

Μέσω μιας πολύμηνης διαδικασίας, προσπαθήσαμε – και τα καταφέραμε – να φέρουμε κοντά μας  τους δικούς σας ανθρώπους.                                                                     

 Ο συνδυασμός μας εκπροσωπείόλες τις επαγγελματικές και κοινωνικές τάξεις, στο σύνολό τους, χωρίς διακρίσεις και αποκλεισμούς.

Το ψηφοδέλτιό μας φέρνει μαζί του την ανανέωση. Με υποψηφίους όλων των ηλικιών, ανδρών και γυναικών, που δημιουργούν έναν ισχυρό και συμπαγή κορμό που αξιοποιεί την εμπειρία την ωριμότητα, ενώ ταυτόχρονα, ενσωματώνει και αναδεικνύει τις ανησυχίες της νέας γενιάς.

Όλοι μαζί αποτελούμε μία δυναμική ομάδα που κρατάει τα καλύτερα στοιχεία του παρελθόντος και τα συνδέει με τις πιο ελπιδοφόρες ιδέες του μέλλοντος.

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Σπύρος Τσιριγώτης ευχαριστεί όλους τους υποψήφιους για την εμπιστοσύνη και την επιλογή τους, για τη συνειδητή απόφασή τους να αφοσιωθούν στην υλοποίηση του προγράμματος της παράταξης για την περαιτέρω ανάπτυξη του Δήμου.

Σας  καλούμε  στα ΕΓΚΑΙΝΙΑ του ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ και στην παρουσίαση των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων  του συνδυασμού  ˝Δημοτική Ενότητα˝    το Σάββατο 11 Μαΐου και ώρα 8.30 μ.μ. που βρίσκεται στη Κεντρική Πλατεία της Μεγαλόπολης, στην οδό Κολοκοτρώνη 3. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα. 

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο της νίκης, έχει ως εξής:

Α.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΟΣ

Β.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΙΣΙΑΣ

Α.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΟΣ

  1. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Β.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΒΙΤΙΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΔΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΚΑΡΟΥΝΟΥ-ΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  11. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΚΩΣΤΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ (ΤΖΕΝΗ) ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  15. ΜΑΛΙΦΟΥΚΑ-ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΜΑΝΙΑΤΗ-ΖΩΤΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  17. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  19. ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΜΠΟΥΚΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  21. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  23. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24. ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  25. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠA
  26. ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΑΝΑΗ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΧΑΣΑΛΛΑ-ΚΟΥΡΕΤΑ ΝΤΟΡΙΝΑ (ΝΤΟΡΑ) ΤΟΥ ΣΕΦΕΡ
  29. ΧΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  30. ΨΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Β.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΙΣΙΑΣ

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ-ΦΟΥΝΤΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΥΠΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  5. ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΣΟΥΛΗ-ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here