ΑρχικήΑ.Λ.Μ.Α. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ 3 & 4 ΜΑΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ 3 & 4 ΜΑΙΟΥ

Το Αθλητικό Σωματείο ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ σε συνεργασία με το Λιγνιτικό Κέντρο της ΔΕΗ Μεγαλόπολης και την υποστήριξη του Δήμου Μεγαλόπολης διοργανώνει τον 3ο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Motocross 2014 της Αθλητικής ΜΟΤοσυκλετιστικής Ομοσπονδίας Ελλάδος.

Το Καφενείο της Μεγαλόπολης σε συνεργασία με τον Ευάγγελο Κυριαζή , θα μεταδίδει ζωντανά πολλά από τα σκέλη των αγώνων . Για την ακριβή ώρα των μεταδόσεων θα σας ενημερώσουμε με νεώτερη δημοσίευση μας.

Σημαντική βοήθεια προσφέρει και η Αγωνιστική Λέσχη Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Μεγαλόπολης η οποία στηρίζει σε πολλά πράγματα την διοργάνωση.

 

ΩΡΑΡΙΟ ΑΓΩΝΑ 3-4 ΜΑΙΟΥ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30                   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΩΡΑ Χρόνος         Κατηγορία        ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

14:00                   15’                    OPEN       ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

14:20                   15’                    MX1         ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

14:40                   15’                    MX2         ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

15:00                   15’                    QUAD       ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

15:20                   15’                    OPEN       ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ

15:40                   15’                    MX1         ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ

16:00                   15’                    MX2         ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ

16:20                   15’                    QUAD       ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ

16:40                   OPEN                 OPEN       Γ. ΑΝΑΓΝ.

16:50                   20’+ 1              OPEN       Α’ ΣΚΕΛΟΣ

17:20                   15’                    MX1         ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ

17:40                   15’                    MX2         ΧΡΟΝ.ΔΟΚΙΜΕΣ  

18:00                   QUAD               QUAD      Γ. ΑΝΑΓΝ.

18:10                   16′+1               QUAD       A’ ΣΚΕΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

09:20                   10′                   QUAD       ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

09:35                   15′                   MX2         ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

09:55                   15′                   MX1         ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

10:15                   15′                   OPEN       ΕΛΕΥΘ.ΔΟΚΙΜΕΣ

11:00                   MX2                 ΜΧ2         Γ. ΑΝΑΓΝ.

11:10                   25′+1Γ             MX2         Α’ ΣΚΕΛΟΣ

11:45                   MX1                 ΜΧ1         Γ. ΑΝΑΓΝ.

11:55                   25′+1Γ             MX1         Α’ ΣΚΕΛΟΣ

12:30                   ΟΡΕΝ                ΟΡΕΝ       Γ. ΑΝΑΓΝ.

12:40                   20′+1               ΟΡΕΝ       Α’ ΣΚΕΛΟΣ

13:10                   ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

13:30                   MX2                 ΜΧ2         Γ. ΑΝΑΓΝ.

13:40                   25′+1Γ             MX2         Β’ ΣΚΕΛΟΣ

14:15                   MX1                 ΜΧ1         Γ. ΑΝΑΓΝ.

14:25                   25′+1Γ             MX1         Β’ ΣΚΕΛΟΣ

15:00                   QUAD               QUAD      Γ. ΑΝΑΓΝ.

15:10                   16′+1Γ             QUAD       Β’ ΣΚΕΛΟΣ

15:45                   ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Facebook Comments

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

8,120ΥποστηρικτέςΚάντε Like
1,236ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
792ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
5,660ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής
FACEBOOK

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ