ΑρχικήΕΚΛΟΓΕΣΟι Υποψήφιοι στην περιφέρεια Πελοποννήσου του συνδυασμού (ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ)

Οι Υποψήφιοι στην περιφέρεια Πελοποννήσου του συνδυασμού (ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ)

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ – Συμπόρευση για την ανατροπή

Υποψήφιοι περιφέρειας Πελοποννήσου

Υποψήφιος Περιφερειάρχης  Κάτσαρης Παναγιώτης (Τάκης) Γεωπόνος

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας   Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα Εκπαιδευτικός

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Αρκαδίας   Παπαγεωργίου Δημήτριος Λογιστής

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας   Δαμέλος Παναγιώτης (Πάνος) Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Λακωνίας   Κόκκορης Ιωάννης Αγρότης Μελισσοκόμος

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Μεσσηνίας  Νίκου Δονάτος Ιδιωτικός Υπάλληλος
————————————————–
Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Αργολίδας
Δαραβέλιας Βασίλειος Οδοντοτεχνίτης
Δήμας Ιωάννης (Μποξ) Αγρότης
Καρανάσιος Στυλιανός Εκπαιδευτικός
Κολωνιώτου Αναστασία Εκπαιδευτικός
Μιχαήλ Κατερίνα Ασκούμενη Δικηγόρος
Μιχαλόπουλος Ιωάννης Αρχιτέκτων Μηχανικός
Ταραβίρας Γεώργιος Πολιτικός Μηχανικός
Τούμπανος Πέτρος Μαρμαροτεχνίτης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Αρκαδίας
Αναγνωστόπουλος Βασίλειος Οικονομολόγος
Ηλιάδου Ευτυχία Δανάη Ειδικευόμενη Ψυχίατρος
Καρβουνιάρη Σοφία Ελεύθερη Επαγγελματίας
Κασσελούρης Χρήστος Οφθαλμίατρος
Μπαρδάνη Θάλεια Ψυχολόγος
Σμαρδάς Ανδρέας Φυσικοθεραπευτής
Τσιουμπρής Ιωάννης Χημικός Μηχανικός
Χρυσανθόπουλος Χρήστος Ιστορικός

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Κορινθίας
Ελευθεράκης Νικόλαος Επιπλοτεχνίτης
Ιωαννίδης Κυριάκος Μουσικός
Κακούρος Δημήτριος Δημόσιος Υπάλληλος (Εφοριακός)
Κορδαλής Νικόλαος Ιδιωτικός Υπάλληλος (Τοπογράφος Μηχανικός)
Κωστόπουλος Κώστας Εκπαιδευτικός
Λαφαζάνη Ευαγγελία Μεσίτρια
Μπούρδαλης Ιωάννης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
Νικολάου Ε. Χρήστος Αρχιτέκτων Μηχανικός
Πάνου Αλεξάνδρα ( Αλεξία ) Δημόσιος Υπάλληλος (Κοινωνιολόγος)
Παπασταμοπούλου Κωνσταντίνα Γεωπόνος
Πήττα Νεφέλη Φοιτήτρια
Προκόπου Μαρία Φοιτήτρια
Σουρτζής Φώτιος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Εκπαιδευτικός Δ.Ε.

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Λακωνίας
Αντωνοπούλου Μυρτώ Πολιτικός Μηχανικός
Βαχαβιώλος Θεοφάνης (Φάνης) Πολιτικός Μηχανικός
Γαλάνης Νικόλαος Φοιτητής
Κοκκίνη Αδαμαντία Αλεξάνδρα (Μαντώ) Φοιτήτρια
Μαντέλας Νικόλαος Φοιτητής
Νταλιάνη Αικατερίνη Φοιτήτρια
Ντρενογιάννη Κωνσταντίνα Φοιτήτρια
Στεφανής Νικόλαος Συνταξιούχος Ναυτικός

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Μεσσηνίας
Γιακουμής Ευστάθιος (Στάθης) Ιδιωτικός Υπάλληλος (Απόφοιτος ΑΣΟΕΕ)
Διονυσόπουλος Παρασκευάς Αγρότης
Δρίλια Ανθή Ηλιάνα Φοιτήτρια
Καλόμαλου Βασιλική Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.
Καπετανάκη Γαρυφαλλιά Εκπαιδευτικός Δ.Ε.
Κοσμάς Απόστολος Συνταξιούχος
Κώτσαρης Γεώργιος Μουσικός
Λαδά Χριστίνα Εκπαιδευτικός Π.Ε.
Μιχαήλ Θεόδωρος Φοιτητής
Μπούτσης Γεώργιος Οικοδόμος
Παναγόπουλος Παναγιώτης Φιλόλογος
Πατσούρη Γεωργία Ιδιωτικός Υπάλληλος Λογίστρια
Τζαμουράνης Γεώργιος Τοπογράφος Μηχανικός
Φουντουλάκης Βαρθολομαίος Εκπαιδευτικός Δ.Ε.

Facebook Comments

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

8,120ΥποστηρικτέςΚάντε Like
1,236ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
792ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
5,660ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής
FACEBOOK

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ