Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

0
149

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου για την Α΄ Κατηγορία του Νομού Αρκαδίας.
Τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 6 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα , όπως ανακοινώθηκε από την ιστοσελίδα http://epsarkadias.gr
είναι το παρακάτω….

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-Φαλαισία
Τεγέα-Βρασιές
Πανθυρεατικός-Ερμής Μελιγούς
Κορακοβούνι-Ορχομενός Λεβιδίου
Απόλλων Τυρού-ΑΕΚ Τρίπολης
Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό: Παγγορτυνιακός

2η αγωνιστική
Παγγορτυνιακός-Νικηταράς Δολιανών
Φαλαισία-Τεγέα
Βρασιές-Κορακοβούνι
Ερμής Μελιγούς-Απόλλων Τυρού
Ορχομενός Λεβιδίου-Λεωνίδιο
ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό: Πανθυρεατικός

3η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-Τεγέα
Πανθυρεατικός-Παγγορτυνιακός
Κορακοβούνι-Φαλαισία
Λεωνίδιο-Βρασιές
Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς
ΑΕΚ Τρίπολης-Ορχομενός Λεβιδίου
Ρεπό: Απόλλων Τυρού

4η αγωνιστική
Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών
Τεγέα-Κορακοβούνι
Παγγορτυνιακός-Απόλλων Τυρού
Φαλαισία-Λεωνίδιο
Βρασιές-ΑΕΚ Τρίπολης
Ερμής Μελιγούς-Ορχομενός Λεβιδίου
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

5η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-Κορακοβούνι
Απόλλων Τυρού-Πανθυρεατικός
Λεωνίδιο-Τεγέα
Δόξα Μεγαλόπολης-Παγγορτυνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης-Φαλαισία
Ερμής Μελιγούς-Βρασιές
Ρεπό: Ορχομενός Λεβιδίου

6η αγωνιστική
Απόλλων Τυρού-Νικηταράς Δολιανών
Κορακοβούνι-Λεωνίδιο
Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης
Παγγορτυνιακός-Ορχομενός Λεβιδίου
Φαλαισία-Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Βρασιές

7η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-Λεωνίδιο
Δόξα Μεγαλόπολης-Απόλλων Τυρού
ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι
Ορχομενός Λεβιδίου-Πανθυρεατικός
Ερμής Μελιγούς-Τεγέα
Βρασιές-Παγγορτυνιακός
Ρεπό: Φαλαισία

8η αγωνιστική
Δόξα Μεγαλόπολης-Νικηταράς Δολιανών
Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης
Απόλλων Τυρού-Ορχομενός Λεβιδίου
Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς
Πανθυρεατικός-Βρασιές
Παγγορτυνιακός-Φαλαισία
Ρεπό: Τεγέα

9η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-ΑΕΚ Τρίπολης
Ορχομενός Λεβιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Ερμής Μελιγούς-Λεωνίδιο
Βρασιές-Απόλλων Τυρού
Φαλαισία-Πανθυρεατικός
Τεγέα-Παγγορτυνιακός
Ρεπό: Κορακοβούνι

10η αγωνιστική
Ορχομενός Λεβιδίου-Νικηταράς Δολιανών
ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς
Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές
Απόλλων Τυρού-Φαλαισία
Κορακοβούνι-Παγγορτυνιακός
Πανθυρεατικός-Τεγέα
Ρεπό: Λεωνίδιο

11η αγωνιστική
Νικηταράς Δολιανών-Ερμής Μελιγούς
Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου
Φαλαισία-Δόξα Μεγαλόπολης
Παγγορτυνιακός-Λεωνίδιο
Τεγέα-Απόλλων Τυρού
Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

12η αγωνιστική
Βρασιές-Νικηταράς Δολιανών
Ορχομενός Λεβιδίου-Φαλαισία
ΑΕΚ Τρίπολης-Παγγορτυνιακός
Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα
Λεωνίδιο-Πανθυρεατικός
Απόλλων Τυρού-Κορακοβούνι
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

13η αγωνιστική
Φαλαισία-Βρασιές
Παγγορτυνιακός-Ερμής Μελιγούς
Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου
Πανθυρεατικός-ΑΕΚ Τρίπολης
Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης
Λεωνίδιο-Απόλλων Τυρού
Ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here