Εκλογές στη Ν.Δ. Αρκαδίας: Όλα τα ονόματα των υποψήφιων στις Δημοτικές Οργανώσεις

0
237

Την Κυριακή, 3 Απριλίου 2016, από τις 10:00 π.μ. έως τις 19:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη των νέων Προέδρων των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων (ΔΗΜ.Τ.Ο.), Μελών Δημοτικών Τοπικών Επιτροπών (ΔΗΜ.Τ.Ε.) και Συνέδρων της Νομαρχιακής Διοικούσας Επιτροπής (ΝΟ.Δ.Ε.) Αρκαδίας.

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα εγγεγραμμένα μέλη της Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης.

Η εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί ανά Δημοτική Τοπική Οργάνωση στους εξής χώρους:

Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Τρίπολης

Γραφεία ΝΟ.Δ.Ε. Αρκαδίας στην οδό Σπετσεροπούλου 18

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Βόρειας Κυνουρίας

Κέντρο Εξυπηρέτησης Πελατών στην Κεντρική Πλατεία Άστρους

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Γορτυνίας

Πνευματικό Κέντρο Τροπαίων

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Μεγαλόπολης

Αίθουσα Ισογείου παλαιού Δημαρχείου Δήμου Μεγαλόπολης

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Νότιας Κυνουρίας

Δημαρχείο Λεωνιδίου

 

Οι Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο., Μέλη Δημ.Τ.Ε και Αντιπρόσωποι (Σύνεδροι) είναι οι εξής:

Δημοτική Τοπική Οργάνωση Τρίπολης

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

 

Υποψήφια Μέλη

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστοφόρου

ΓΚΟΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ξενοφώντος

ΚΟΡΜΠΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Λυμπέριου

ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Μιχαήλ

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση Βόρειας Κυνουρίας

Υποψήφιοι Πρόεδροι

ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

 

Υποψήφια Μέλη

ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΛΕΩΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΚΟΛΟΒΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Λεωνίδα

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αναστασίου

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη

ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σαράντου

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση Γορτυνίας

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαραλάμπου

 

Υποψήφια Μέλη

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του Δημητρίου

ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του Παναγή

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου

ΣΤΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση Μεγαλόπολης

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

 

Υποψήφια Μέλη

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αλεξάνδρου

ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Ευαγγέλου

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη

ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φωτίου

ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΞΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του Θεοδώρου

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Κωνσταντίνου

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γαλάνη

 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση Νότιας Κυνουρίας

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΣΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

 

Υποψήφια Μέλη

ΑΛΕΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δήμου

ΒΛΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φιλίππου

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΝΤΟΥΖΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αθανασίου

ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ του Διαμάντη

ΦΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

 

Υποψήφιοι Αντιπρόσωποι (Σύνεδροι) στο Εθνικό Συνέδριο

Γενικός Πίνακας Υποψηφίων Ανδρών και Γυναικών

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αναστασίου

ΜΠΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Ειδικός Πίνακας Υποψηφίων Γυναικών

ΕΙΚΟΣΙΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη

ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΜΥΡΤΩ του Λυμπέριου

ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Μιχαήλ

ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Γεωργίου

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟ.Δ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΤΣΙΠΟΣ

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here