Εκλογές ΝΟΔΕ Αρκαδίας: Όλοι οι υποψήφιοι του νομού και της Μεγαλόπολης

0
874

Την Κυριακή, 13 Μαϊου 2018, και από ώρα 10:00 π.μ. έως 19:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθούν οι Εσωκομματικές Εκλογές της Νέας Δημοκρατίας για την ανάδειξη των Υποψηφίων Προέδρων και Μελών ΝΟ.Δ.Ε., Προέδρων και Μελών ΔΗΜ.Τ.Ε. και Συνέδρων για τα δύο προσεχή Τακτικά Συνέδρια.

Υποψήφιοι Πρόεδροι και Μέλη ΝΟ.Δ.Ε., Πρόεδροι και Μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. και Σύνεδροι

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΣΤΡΟΠΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΚΑΤΣΙΠΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Γεωργίου

Υπόψηφια Μέλη

ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Λυμπέρη
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτου
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σεραφείμ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφια Μέλη
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου
ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

Υποψήφια Μέλη
ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΛΕΩΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αναστασίου
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαραλάμπου

Υποψήφια Μέλη
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννου
ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΣΤΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΣΤAΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αλεξάνδρου

Υποψήφια Μέλη
ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αλεξάνδρου
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γαλάνη
ΞΕΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννου
ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννου
ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος
ΣΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

Υποψήφια Μέλη
ΔΑΒΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Νικολάου
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΝΤΟΥΖΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ του Διαμαντή
ΦΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου

Υποψήφιοι Σύνεδροι:
ΚΑΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
ΚΟΡΜΠΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΜΠΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννου
ΜΠΟΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Χαριλάου
ΤΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου
ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου

από το ArcadiaPortal.gr

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here