Αριστούχους μαθητές βράβευσε η τράπεζα Eurobank

0
144

  
Η Τράπεζα Eurobank EFG βράβευσε την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου, στην Τρίπολη, τους αριστούχους μαθητές και μαθήτριες των Νομών Αρκαδίας, Αργολίδας, Ηλείας, Κορινθίας, Λακωνίας και Μεσσηνίας, στο πλαίσιο του προγράμματος χορηγιών «Η Μεγάλη Στιγμή για την Παιδεία».

Στο πλαίσιο του προγράμματος, το οποίο αφορά όλους τους μαθητές και μαθήτριες της Γ’ Λυκείου, η Eurobank επιβραβεύει κάθε χρόνο τους αριστούχους αποφοίτους μαθητές με τον υψηλότερο γενικό βαθμό πρόσβασης στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, σε κάθε ένα από τα 1.750 Γενικά και Επαγγελματικά Λύκεια της χώρας. 
Η επιβράβευση του κάθε αριστούχου συνοδεύεται από το χρηματικό ποσό των 1.000 ευρώ.

 Από την Μεγαλόπολη ο μοναδικός μαθητής  που τιμήθηκε ήταν ο
Κουρουνιώτης Χαράλαμπος του Βασιλείου από το Γενικό Λύκειο Μεγαλόπολης.

Όλα τα υπόλοιπα ονόματα των μαθητών διαβάστε τα παρακάτω…

  Άιζενμπαχ Λυδία-Δωροθέα   από το Γενικό Μουσικό Λύκειο Καλαμάτας
    Αλειφέρης Αντώνιος   από το Γενικό Λύκειο Νεάπολης
    Αλουπογιάννη Ελένη   από το Γενικό Λύκειο Άστρους
    Αποστολοπούλου Ηρώ   από το Γενικό Λύκειο Νεμέας
    Αριστομενοπούλου Διονυσία   από το Γενικό Λύκειο Αριστομένη
    Βαρβαρίγγου Ελεούσα   από το Γενικό Λύκειο  Βαρθολομιού
    Βασιλικοπούλου Όλγα   από το Γενικό Λύκειο Σιμόπουλου
    Βέργα          Ειρήνη   από το Γενικό Λύκειο Κρανιδίου
    Βέργαδος Σωτήρης   από το Γενικό Λύκειο Καστορείου
    Γαβριήλ Δημήτριος   από το 4ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου
    Γαλάνη Ιωάννα   από το 1ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης
    Γεωργακόπουλος Νικόλαος   από το Γενικό Λύκειο Φιλιατρών
    Γεωργοπούλου Μαρίνα   από το Γενικό Μουσικό Λύκειο Τρίπολης
    Γιαβή Δήμητρα    από το 3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης
    Γιαννικοπούλου Ηλιάνα   από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Καλλιθέας
    Γκίκας         Στέφανος   από το 1o Ημερήσιο Επαγγελματικό Λύκειο Μεγαλόπολης
    Γρατσία Σοφία   από το Γενικό Λύκειο Βάρδας
    Δαιμονάκος Παύλος   από το      Γενικό Λύκειο Πεταλιδίου
    Δασκαλόπουλος Ευστάθιος    από το Γενικό Λύκειο Διαβολιτσίου
    Δέμη Ιωάννα    από το 3ο Γενικό Λύκειο Άργους
    Δημητούλη Βασιλική-Ζωή   από το 2ο Γενικό Λύκειο Kιάτου
    Διαμαντοπούλου Δήμητρα    από το 4ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης
    Διονυσοπούλου Μαρίνα    από το Γενικό Λύκειο Κυπαρισσίας
    Δρακοπούλου Αγγελική    από το Γενικό Λύκειο Μεθώνης
    Ζύκα Αουρόρα    από το 1o Ημερήσιο Επαγγελματικό Λύκειο  Ναυπλίου Αργολίδας
    Ηλιόπουλος Παναγιώτης    από το Γενικό Λύκειο Μελιγαλά
    Ηλιοπούλου Χρυσοβαλάντω- Θεοδώρα   από το 2ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης
    Ηλιοπούλου Βικτώρια    από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Λαμπείας
    Θυμής         Ιωάννης    από το Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Αριστοτέλειο”
    Καλαμπόκα Κομοτίνη – Αθανασία    από το Γενικό Λύκειο Καράτουλα
    Καλαποθαράκος Πέτρος     από το Γενικό Λύκειο Αρεόπολης
    Καλλιοντζή Ευθυμία    από το      2ο Γενικό Λύκειο Άργους
    Καραγεώργης Ανδρέας     από το 1ο Γενικό Λύκειο Μεσσήνης
    Καραγκούνη Φωτεινή    από το 4ο Γενικό Λύκειο Πύργου
    Καραμάνου Χριστίνα     από το Γενικό Λύκειο Αγίας Τριάδας
    Καραμπέτσου Νικολέτα    από το Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Ιδέα”
    Καρβουνιάρη        Χρυσοβαλάντου    από το Γενικό Λύκειο Λεβιδίου
    Κασκούτης Χρήστος     από το Γενικό Λύκειο Πελοπίου
    Κατούφα Χριστίνα    από το Γενικό Λύκειο Δερβενίου
    Κατσαμάκη Ελένη    από το 3ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου
    Κατσιώλη Άννα    από το Γενικό Λύκειο Νέας Φιγαλείας
    Κέπετζη Αλεξάνδρα    από το Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Κατσούλης”
    Κίτσου Μαρία     από το Γενικό Λύκειο Γαργαλιάνων
    Κόγκας Δημήτριος    από το Γενικό Λύκειο Λεωνιδίου
    Κοκάλης Χρήστος-Χριστόδουλος    από το 1ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου
    Κολαμπά Αλεξάνδρα    από το Γενικό Λύκειο Κορώνης
    Κομιανού Αικατερίνη –Χριστίνα     από το Γενικό Λύκειο Δωρίου
    Κονδύλη Μαρία     από το Γενικό Λύκειο Ανδρίτσαινας
    Κοντογιάννη Ειρήνη        από το Γενικό Λύκειο Χιλιομοδίου
    Κόττορα Βασιλική     από το 1ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης
    Κουτσόπουλος Γεώργιος    από το Γενικό Λύκειο Κρεστένων
    Κωνσταντινάκου Γεωργία     από το 3ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης
    Κωνσταντοπούλου Μαρία-Θεοδώρα     από το 1ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου
    Κωνσταντοπούλου Μαρία     από το 2ο Γενικό Λύκειο Αμαλιάδας
    Κωτσόγιαννη Δήμητρα     από το Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Νέο Σχολείο”
    Λίβανος Βασίλειος    από το 3ο Γενικό Λύκειο Πύργου “Pierre De Coubertin”
    Μανδηλάρη Κωνσταντίνα    από το Γενικό Λύκειο Θουρίας
    Μανούσου Δήμητρα    από το Γενικό Λύκειο Γερακίου
    Μαργέλη Αναστασία    από το       1ο Γενικό Λύκειο Kιάτου
    Μαρκάκος Αναστάσιος    από το Γενικό Λύκειο Σκάλας
    Μελά Βασιλική     από το Γενικό Λύκειο Ασκληπιείου
    Μητροπούλου Ιωάννα    από το 1ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Μιχαλοπούλου Ευτυχία    από το 2ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Μορφίρη Σταυρούλα    από το Γενικό Λύκειο Γυθείου
    Μουστάκης Ιωάννης   από το 2ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης
    Μπαλίκου  Ελένη    από το Γενικό Λύκειο Τεγέας
    Μπεκιάρης Αντώνιος   από το Γενικό Λύκειο Γκούρας
    Νικολακόπουλος Ηλίας    από το Γενικό Λύκειο Πύλου
    Νικολόπουλος Ιωάννης   από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Δημητσάνας
    Παλιατσέα Ερασμία  από το 5ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Παλυβού Θεοδώρα   από το 1ο Γενικό Λύκειο Αμαλιάδας
    Παναγιώτου Αναΐς –Κλαίρ   από το 2ο Γενικό Λύκειο Πύργου
    Πανάγου Νικολέτα-Αφροδίτη   από το Γενικό Λύκειο Ζευγολατιού
    Παναγούλη Κωνσταντίνα   από το Γενικό Λύκειο Βουνάργου
    Παπαγεωργακοπούλου Σταυρούλα   από τις Λυκειακές Τάξεις Μουσικού Γυμνασίου Σπάρτης
    Πασπαλιάρης Ευάγγελος-Δημήτριος   από το Γενικό Λύκειο Ανδραβίδας
    Πετάκος Σωτήριος    από το Γενικό Λύκειο Μολάων
    Πετρόπουλος Ηλίας    από το       Γενικό Λύκειο Ανδρούσας
    Πετροπούλου Αγγελική    από το Γενικό Λύκειο Ξυλόκαστρου
    Πολυχρονοπούλου Χριστίνα   από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Καστρίου
    Πούπουζα Σταυρούλα   από το 2ο Γενικό Λύκειο Μεσσήνης
    Πυλιώτης Αλκιβιάδης   από το Γενικό Λύκειο Εκπαιδευτήρια Μπουγά
    Ραψωματιώτης Αριστείδης   από το Γενικό Λύκειο Βραχατίου
    Ρεκούμη Αγάπη – Γεωργία   από το Γενικό Λύκειο Βέλου
    Ροβά Γεωργία   από το 1ο Γενικό Λύκειο Άργους
    Ρουμελιώτης Έκτωρ   από το 2ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου
    Σακκά Θεοδώρα   από το Γενικό Λύκειο Αρφαρών
    Σακκάς Νικόλαος  από το Γενικό Λύκειο Θουρίας
    Σαραντάκης Αλέξανδρος  από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Λογγάς
    Σιτές Στέφανος από το Γενικό Λύκειο Λουτρακίου
    Σκλήρη Βενετία από το 6ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Σούλης Σπυρίδων από το Γενικό Λύκειο Γαστούνης
    Σταθά Ευσταθία από το Γενικό Λύκειο Τροπαίων
    Σταθακοπούλου Αριάννα από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Βυτίνας
    Σταμέλου Λαμπρινή από το      2ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου
    Ταμπουρατζή Ζωή-Γερασιμίνα από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Λεχαίου
    Τασούλη Φωτεινή από το Γενικό Λύκειο Ζαχάρως
    Τζανέτου Σταυρούλα από το Γενικό Λύκειο Ξηροκαμπίου
    Τσαγρή Ιωάννα από το Γενικό Λύκειο Λεχαινών
    Φάββα         Ελένη -Μαρία από το Γενικό Λύκειο Μονεμβασιάς
    Φάντη Αθανασία από το Γενικό Λύκειο Αγ. Θεοδώρων
    Φενέκος Παναγιώτης από το 3ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Φρούντζας Μάξιμος από το 4ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
    Χαραλαμπόπουλος Ανδρέας από τις Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Νεοχωρίου
    Χελιώτης Δημήτριος από το Γενικό Λύκειο Έλους
    Χριστοδούλου Ηλίας από το 1ο Γενικό Λύκειο Πύργου

Δείτε ολόκληρη την ανάρτηση από το ιστολόγιο ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΡΚΑΔΙΑ

Facebook Comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here